Katalog

Drodzy Czytelnicy!

ZAPYTANIA o nasze zbiory prosimy kierować mailowo, telefonicznie lub bezpośrednio w bibliotece.

E-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel.: (33) 874 24 04

KATALOG KOMPUTEROWY umożliwia wyłącznie częściowe przeglądanie naszego księgozbioru.

 

Warsztat informacyjno-bibliograficzny Biblioteki:

Biblioteka dysponuje stale aktualizowanym warsztatem informacyjno-bibliograficznym (katalogi i kartoteki), dostosowanym do potrzeb środowiska oświatowego i nie tylko. Tworzony jest dla szerokiego grona osób zainteresowanych własną edukacją i rozwojem. Stanowi między innymi bazę dla czytelników poszukujących materiałów do prac magisterskich, dyplomowych, prezentacji multimedialnych, spotkań szkoleniowych. Służy nauczycielom i rodzicom, studentom, uczniom i innym zainteresowanym. Jest pomocą w poszukiwaniu rozwiązań aktualnych problemów dydaktyczno-wychowawczych i społecznych.

Nasze katalogi i kartoteki gromadzą m. in.: opracowania tematów z różnych dziedzin wiedzy, literaturę pedagogiczną i psychologiczną, materiały do prowadzenia zajęć edukacyjnych, wychowawczych i profilaktycznych, publikacje dotyczące naszego regionu i okolic, materiały repertuarowe na różne uroczystości, opracowania dotyczące życia i twórczości osób (pisarzy, pedagogów i innych), literaturę piękną i inne.

 

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok