Katalogi i kartoteki

Przeglądanie zbioru KSIĄŻEK: 

Uwaga! Na stronie katalogu należy wybrać bibliotekę: PBW Filia w Suchej Beskidzkiej (opcja w prawym górnym rogu: "Zmień bibliotekę").

Zamawianie zbiorów:  telefonicznie: (33) 874 24 04, e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przeglądanie zbioru CZASOPISM: 

 

Warsztat informacyjno-bibliograficzny Biblioteki (katalogi i kartoteki):

Biblioteka dysponuje stale aktualizowanym warsztatem informacyjno-bibliograficznym, dostosowanym do potrzeb środowiska oświatowego i nie tylko. Tworzony jest dla szerokiego grona osób zainteresowanych własną edukacją i rozwojem. Stanowi między innymi bazę dla czytelników poszukujących materiałów do prac magisterskich, dyplomowych, prezentacji multimedialnych, spotkań szkoleniowych. Służy nauczycielom i rodzicom, studentom, uczniom i innym zainteresowanym. Jest pomocą w poszukiwaniu rozwiązań aktualnych problemów dydaktyczno-wychowawczych i społecznych.

  • Katalogi: alfabetyczny, rzeczowy, serii, multimediów, czasopism.

  • Kartoteki: zagadnieniowa, metodyczna, materiałów repertuarowych, regionalna, osobowa, recenzji książek i czasopism pedagogicznych.

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok