Wyszukiwarka

Polecamy książki

Ciekawe strony

Biblioteka poleca/październik 2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 13 października 2011 10:51

 

Gładyszewska-Cylulko Joanna, Arteterapia w pracy pedagoga : teoretyczne i praktyczne podstawy terapii przez sztukę, Kraków 2011

Książka przeznaczona dla pedagogów nie będących terapeutami, ale posiadających przekonanie o potrzebie oddziaływania za pomocą sztuki. Opis metod i technik oraz liczne scenariusze zajęć autorka wzbogaciła szczegółowymi opisami przypadków dzieci poddanych oddziaływaniom terapeutycznym.

 

 


Fazlagić Jan, Marketing szkoły, Warszawa 2011

Publikacja adresowana do dyrektorów szkół, którzy chcą promować placówkę oświatową zgodnie z zasadami etyki. Porusza zagadnienia związane z rynkiem usług edukacyjnych, zarządzaniem jakością, formami promocji placówki, budowaniem marki i reputacji szkoły. Zawiera też wskazówki jak właściwie prowadzić i interpretować badania marketingowe.

 


Tomkiewicz-Bętkowska Aleksandra, Czubak Joanna, Zgrana klasa : ja, ty, my : gry i zabawy integrujące zespół klasowy : poradnik dla klas I-VI szkół podstawowych ogólnodostępnych i integracyjnych, Kraków 2011

Poradnik zawierający propozycje oddziaływań wychowawczych, które ułatwiają tworzenie spójnej grupy, co ma korzystny wpływ na komunikację i zwiększa poczucie bezpieczeństwa uczniów. Zaproponowane gry i zabawy można przeprowadzić w klasie jako cykl systematycznych ćwiczeń, realizowanych w trakcie roku szkolnego lub jako pojedyncze zabawy uatrakcyjniające zajęcia.

 


 

 

Poprawiony: czwartek, 13 października 2011 11:31
 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Lonex registrar ntchosting.com Valid XHTML and CSS.


Warning: Unknown: failed to open stream: No such file or directory in Unknown on line 0

Fatal error: Unknown: Failed opening required '/tmp/php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in Unknown on line 0