Slide
33 874 24 04
Godziny otwarcia: pn., wt., czw., pt. 8.00-17.00; śr. 8.00-15.00
Filia w Suchej Beskidzkiej
filia.sucha@pbw.edu.pl
Slide
Tel.: 33 874 24 04 e-mail: filia.sucha@pbw.edu.pl
Filia w Suchej Beskidzkiej

Zajęcia dla dzieci i młodzieży 2021/2022

W roku szkolnym 2021/2022 PBW Filia w Suchej Beskidzkiej kontynuowała działalność edukacyjną i przeprowadziła liczne zajęcia dla dzieci i młodzieży (pomimo przerw z powodu remontu budynku w miesiącach XII-IV).

 

W roku szkolnym 2021/2022 PBW Filia w Suchej Beskidzkiej kontynuowała działalność edukacyjną (pomimo przerw z powodu remontu budynku w miesiącach XII-IV) i przeprowadziła liczne zajęcia dla dzieci i młodzieży. Wzięło w nich udział 907 dzieci i młodzieży z przedszkoli i szkół powiatu suskiego.

Cieszy nas możliwość powrotu do zajęć edukacyjnych w formie stacjonarnej. Z naszej oferty najczęściej były wybierane tematy związane z edukacją społeczną (emocjonalną), informacyjną i informatyczną, a także rozwijające ciekawość świata. Odbyły się zajęcia o tematyce, takiej jak, m.in.: Poznaj swoje emocje. Jak radzić sobie z agresją i trudnymi emocjami. Jak wzmocnić uwagę? Kłamstwo ma krótkie nóżki. Biblioteczny escape room. „Mosiężny, Żelazny, Kwarcowy... i Photon” - o życiu i twórczości Stanisława Lema. Lem i tajemnice kosmosu. Zawód bibliotekarza i brokera informacji. Spotkanie z książką, biblioteką i zawodem bibliotekarza. Książki dla dzieci i młodzieży. Zabawy w kodowanie. "Kosmos w Bibliotece" - gra planszowa. "Biblioteka - świat w jednym miejscu" escape room.

Dziękujemy dzieciom, młodzieży i nauczycielom ze szkół i placówek oświatowych powiatu suskiego. W tym roku, w ramach prowadzenia zajęć edukacyjnych, współpracowały z nami placówki:

Miejskie przedszkole Samorządowe w Suchej Beskidzkiej

Oddział Przedszkolny Szkoły Podstawowej nr 2 w Budzowie

 

Szkoła Podstawowa nr 2 w Budzowie

Szkoła Podstawowa w Kukowie

Szkoła Podstawowa nr 1 w Suchej Beskidzkiej

Szkoła Podstawowa nr 2 w Stryszawie

Szkoła Podstawowa w Śleszowicach

Szkoła Podstawowa w Tarnawie Dolnej

Szkoła Podstawowa w Wieprzcu

 

Zespół Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej

Zespół Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej

 

Dziękujemy!

 

© 2023 pbwsucha.pl          Deklaracja dostępności          Polityka prywatności