Slide
33 874 24 04
Godziny otwarcia: pn., wt., czw., pt. 8.00-17.00; śr. 8.00-15.00
Filia w Suchej Beskidzkiej
filia.sucha@pbw.edu.pl
Slide
Tel.: 33 874 24 04 e-mail: filia.sucha@pbw.edu.pl
Filia w Suchej Beskidzkiej

Katalog

Drodzy Czytelnicy!

ZAPYTANIA o nasze zbiory prosimy kierować mailowo, telefonicznie lub bezpośrednio w bibliotece.

E-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel.: (33) 874 24 04

KATALOG KOMPUTEROWY umożliwia wyłącznie częściowe przeglądanie naszego księgozbioru.

 

Warsztat informacyjno-bibliograficzny Biblioteki:

Biblioteka dysponuje stale aktualizowanym warsztatem informacyjno-bibliograficznym (katalogi i kartoteki), dostosowanym do potrzeb środowiska oświatowego i nie tylko. Tworzony jest dla szerokiego grona osób zainteresowanych własną edukacją i rozwojem. Stanowi między innymi bazę dla czytelników poszukujących materiałów do prac magisterskich, dyplomowych, prezentacji multimedialnych, spotkań szkoleniowych. Służy nauczycielom i rodzicom, studentom, uczniom i innym zainteresowanym. Jest pomocą w poszukiwaniu rozwiązań aktualnych problemów dydaktyczno-wychowawczych i społecznych.

Nasze katalogi i kartoteki gromadzą opracowania z zakresu pedagogiki, psychologii, nauk społecznych, humanistycznych, matematycznych, przyrodniczych, stosowanych i innych dziedzin wiedzy, a także materiały do prowadzenia różnorodnych zajęć edukacyjnych, wychowawczych i profilaktycznych, publikacje dotyczące regionu Podbabiogórza i okolic, materiały repertuarowe na różne uroczystości i imprezy okolicznościowe, opracowania dotyczące życia i twórczości osób (pisarzy, pedagogów i innych osób), literaturę piękną dla dzieci, młodzieży i dorosłych i inne.

Naszym czytelnikom oferujemy możliwość przesłania bezpłatnych skanów wybranych fragmentów artykułów i książek po wcześniejszym złożeniu zamówienia pocztą mailową:  lub telefonicznie: 33 874 24 04. 

 

© 2024 pbwsucha.pl          Deklaracja dostępności          Polityka prywatności